GORĄCA SESJA NATALII SIWIEC I KATARZYNY GAJEWSKIEJ DLA FULLSPOT! KOLOROWE BRANSOLETKI, STYLOWE ZEGARKI, SZAŁOWE OKULARY I NOWE MODELE O BAG!

Kontakt z espr.plBądźmy w kontakcie: 502 066 614 / biuro@espr.pl

Zatoka Sztuki w Sopocie stworzyła malownicze tło dla gorącej sesji nowej kolekcji produktów Fullspot, w której wystąpiły Natalia Siwiec i Katarzyna Gajewska, tegoroczna Miss Warmii i Mazur. Modelki, z gracją prezentowała letnie kolory O Bag a także nowość- ‘O Bag’ z włókna rafii i oryginalne dodatki- kolorowe bransoletki, stylowe zegarki i szałowe okulary.

Włoska marka Fullspot zachwyca swoim niepowtarzalnym stylem, design’em i oryginalnością. Nie było jeszcze czegoś takiego jak ‘O Sun’, czyli okularów przeciwsłonecznych, które zmieniają się jak kameleon! Z proponowanych w wielu kolorach i wzorach nauszników, oprawek i szkieł można stworzyć małe cudeńko, zupełnie niepowtarzalne i spersonalizowane.

Nowością są także unikalne, kolorowe bransoletki, ’O Bracelet’ które w połączeniu z prostymi ‘O Clock’, w  niekonwencjonalny sposób dopełnią każdą stylizację.

Lato to czas modnego luzu, czy to w mieście, czy na wakacjach. Do letnich stylizacji idealnie pasować będzie nowa odsłona kultowej ‘O Bag’, wykonana z włókna rafii  – lekka, wytrzymała i wygodna, na pewno pomieści wszystkie niezbędne rzeczy.

Marka Fullspot to nie tylko torby ‘O Bag’, ale także ‘O Pocket’ i ‘O Beach’, bransoletki ‘O Bracelet’ oraz zegarki ‘O Clock’. Zamów już teraz w sklepie internetowym www.fullspotmarket.pl

 

Zdjęcia: Łukasz Ratajak/ Tomasz Zienkiewicz; Robert Kobyliński

Modelka: Natalia Siwiec

 

Makijaż: Dagmara Wróbel;

Fryzury: Piotr Postek;

Stylizacja: Monika Perzyna/ESPR Ewa Siedlecka

Miejsce: Zatoka Sztuki/ Sopot;

Produkcja: ESPR Ewa Siedlecka;