Realizacje

Kontakt z espr.plBądźmy w kontakcie: 502 066 614 / biuro@espr.pl


INAUGURACJA INICJATYWY RUCH’N’ROLLING- ROLUJEMY RAKA RUCHEM PURE JATOMI FITNESS I FUNDACJI RAK’N’ROLL!

 

17 grudnia w Pure JATOMI Fitness w Złotych Tarasach odbyła się inauguracja projektu Ruch’n’Rolling-akcji, która powstała z inicjatywy sieci klubów Pure JATOMI Fitness we współpracy z Fundacją Rak’n’Roll. Jej owocem jest kalendarz z trenerami i trenerkami Pure JATOMI Fitness. Całkowity dochód z jego sprzedaży zasili konto Fundacji Rak’n’Roll.

Spotkanie poprowadził aktor Marcin Kwaśny wraz z Anną Godlewską, Head of Marketing Pure JATOMI Fitness oraz Kapsydą Kobro, Prezes Fundacji Rak’n’Roll. Podczas prezentacji opowiedzieli, jak ważną rolę odgrywa ruch nie tylko w profilaktyce nowotworowej, ale również podczas rekonwalescencji po chorobie. Zaprezentowane zostały również zdjęcia trenerów i trenerek, które znajdują się w kalendarzu.

Po przemówieniach przedstawicieli Fundacji Rak’n’Roll i Pure JATOMI Fitness swoją premierę miał film, stworzony specjalnie na potrzeby akcji Ruch’n’Rolling, w którym 15 największych polskich gwiazd: Małgorzata Socha, Anna Dereszowska, Daria Widawska, Anna Popek, Beata Sadowska, Justyna Steczkowska, Kuba Wesołowski, Anna Czartoryska, Mariusz Czerkawski, Marek Piekarczyk, Izabela Janachowska, Baron i Thomson z Afromental zachęcali zarówno do ruchu, jak i do wsparcia akcji i Fundacji Rak’n’Roll poprzez zakup kalendarza. Nie obyło się bez łez wzruszenia!

Roluj raka razem z nami! Kup kalendarz Ruch’n’Rolling na 2015 z trenerami i trenerkami Pure JATOMI Fitness – całkowity dochód z jego sprzedaży zasili konto Fundacji Rak’n’Roll! Kalendarz znajdziesz w klubach Pure JATOMI Fitness w całej Polsce. Szczegóły na profilach Pure JATOMI Fitness oraz Rak’n’Roll na Facebooku!

Wróć