Realizacje

Kontakt z espr.plBądźmy w kontakcie: 502 066 614 / biuro@espr.pl


Prezentacja wiosennej kolekcji fullspot!

6 marca 2015 w Warszawie odbyła się prezentacja wiosenno-letniej kolekcji marki fullspot- producenta kultowych już toreb O bag, O bag mini, O bag basket i O pocket oraz okularów O Sun, zegarków O clock i bransoletek O bracelet. Gościem specjalnym spotkania była Katarzyna Bujakiewicz, jedna z najwierniejszych fanek dodatków włoskiej marki.

Torby O bag już od dwóch lat są uwielbiane przez polskie gwiazdy- ze słynną ‘gumową” torbą spotkać można było Agnieszkę Szulim, Magdę Gessler, Annę Popek, Natalię Siwiec, Annę Dereszowską, Klaudię Halejcio, Basię Kurdej Szatan i wiele innych- nic dziwnego! Torby są oryginalne, funkcjonalne, odporne na zniszczenia i co najważniejsze- możemy je samodzielnie komponować! Do dyspozycji mamy różnobarwne, wzorzyste organizery, uchwyty, opaski i oczywiście podstawy w ponad 20 kolorach, w tym zupełnie nowych: lazurowym i atramentowym. Gama kolorów wprawia w prawdziwy zawrót głowy!

Ale fullspot to nie tylko O bag. Nowością są okulary O Sun- jedne z pierwszych, które również możemy samodzielnie komponować- od zauszników, poprzez oprawki aż do szkieł. Do tego supermodny zegarek O clock (oczywiście z wymiennymi tarczami i paskami), bransoletka O bracelet w soczystych kolorach i supermodny, letni look od fullspot gotowy!

Akcesoria i dodatki fullspot cieszą się ogromną popularnością, nie tylko w Polsce, ale również na świecie. Warto mieć w swojej szafie kilka egzemplarzy i dodatków do O bag czy o Sun- dzięki temu możemy mieć kilkanaście odsłon tej samej torby i okularów- inne na każdy dzień!

Wróć