Premiera zapachów Halloween Tattoo i 4 urodziny sieci drogerii hebe

Kontakt z espr.plBądźmy w kontakcie: 502 066 614 / biuro@espr.pl

20 maja 2015 w restauracji Miłość na Kredytowej odbyła się uroczysta premiera nowych zapachów dla niej i dla niego: Halloween Tattoo, dostępnych wyłącznie w sieci drogerii hebe. Spotkanie poprowadziła Anna Rakocińska, Country Manager Perfumes y Diseno, Olga Adamkiewicz, Dyrektor Marketingu hebe oraz Rafał Maślak, aktualny mister Polski. Wśród obecnych gości znalazło się wiele gwiazd, m.in. Agnieszka Włodarczyk, Anna Dereszowska, Mikołaj Krawczyk, Odeta Moro, Katarzyna Klich, Honorata Witańska, Lidia Kopania, Sebastian Cybulski i Sebastian Świderski. 

 Prezentację otworzyła Olga Adamkiewicz, która opowiedziała o rozwoju drogerii hebe na przestrzeni 4 lat od momentu otwarcia pierwszego punktu: o stale rosnących standardach obsługi i współpracy, ciągle zwiększającemu się zaufaniu Klientek. Zwróciła szczególną uwagę na współpracę z markami „na wyłączność”, takimi jak własnie  Halloween.

 Anna Rakocińska zaprezentowała zapachy, których dotyczyła konferencja- Halloween Tattoo dla kobiet i Halloween Tattoo Man dla niego. To pierwsza premiera w historii marki, kiedy prezentowane są jednocześnie dwie wersje jednego zapachu.

Motywem przewodnim były oczywiście tatuaże- i pojawiły się praktycznie wszędzie! Zarówno reprezentanci, organizatorzy jak i obsługa w ciemnych strojach prezentowali wytatuowane ręce, ramiona i plecy- czy to na stałe, czy też na chwilę. Każdy z gości mógł również wykonać sobie tatuaż- z henny, biżuteryjny czy doskonale imitującą prawdziwy wzór kalkomanię.

Oba zapachy przyjęły się z wielką aprobatą gości. Są wyraziste, buntownicze, świeże- w sam raz na lato! Polska jako pierwszy kraj na świecie wprowadza zapach do sieci sprzedaży. Już wkrótce można będzie je znaleźć na półkach w drogeriach hebe- obok 10 innych zapachów z rodziny Halloween.