11-te urodziny Kliniki „Ambasada Urody”!

Kontakt z espr.plBądźmy w kontakcie: 502 066 614 / biuro@espr.pl

Dorota Gardias, Agnieszka Włodarczyk, Katarzyna Herman, Karolina Szostak, Sylwia Gliwa, Aneta Todorczuk- Perchuć, Odeta Moro, Marta Kuligowska, Dorota Williams, Marta Kuligowska, Anna Oberc- tłumnie przybyły, by wspólnie z właścicielami świętować 11-ste urodziny Kliniki Ambasada Urody na warszawskim Wilanowie! Oprócz spotkania w miłym gronie Panie miały okazję zapoznać się z nowościami z zakresu medycyny estetycznej, które wprowadziła właśnie Klinika.

Spotkanie poprowadziła dr Agnieszka Krawczyk, jedna z ekspertek Ambasady Urody z zakresu profilaktyki anti-aging. W swojej prezentacji opowiedziała o najnowszej idei łączenia zabiegów, które dają spektakularny i szybki efekt.

Oczywiście tylko i wyłącznie w przypadku wykorzystywania najnowocześniejszego sprzętu i najwyższej jakości preparatów. Klientki Ambasady Urody mogą być spokojne- o wyposażenie sprzętowe i zaopatrzenie dba firma ITP S.A.czołowy dostawca technologii medycznych w Polsce. To właśnie ITP dostarcza również innowacyjne i superskuteczne preparaty Neuvia, którymi wykonywane są zabiegi w Ambasadzie Urody. Goście w skupieniu wysłuchali prelekcji nie ukrywając, że wkrótce wrócą do Ambasady by wypróbować skuteczność zabiegów na własnej skórze.

Żadne urodziny nie mogą obejść się bez tortu i życzeń- tego również nie zabrakło. O słodką (i nie tylko) stronę przyjęcia zatroszczyła się restauracja San Lorenzo Żurawia- piękny tort bezowy zrobił prawdziwą furrorę! A czego życzyły Gwiazdy Ambasadzie Urody? Kolejnych 11 lat sukcesów i oczywiście wszystkiego co… najpiękniejsze!