Realizacje

Kontakt z espr.plBądźmy w kontakcie: 502 066 614 / biuro@espr.pl


Wielkie otwarcie Showroomu NeoNail w Poznaniu!

6 września przy ul. Towarowej 41/201 w Poznaniu miało miejsce niecodzienne wydarzenie: marka NeoNail, czołowy producent lakierów hybrydowych otworzyła swój pierwszy (ale nie ostatni!) Showroom- wyjątkowe miejsce z przestrzenią handlową, strefą testów i szkoleń, które będzie prawdziwym królestwem fanek manicure hybrydowego!

Spotkanie rozpoczęło się od powitania gości przez Karolinę Łysak, Junior PR Managera NeoNail i Szymon Wujewski, konferansjer współpracujący z NeoNail. Przedstawili koncept tego wyjątkowego miejsca oraz plany związane z jego rozwojem. Po chwili mikrofon przejęła Joanna Krupa, gość specjalny i Ambasadorka NeoNail. Jej krótkie, ale bardzo radosne powitanie i wystąpienie od razu wprowadziło gości w doskonały nastrój!

Kolejnym punktem programu był koncert znanej polskiej wokalistki, Marty Kossakowskiej, czyli Mariki. Choć pogoda była bardziej jesienna, niż letnia, wszyscy goście bawili się wybornie- Marta doskonale nawiązała kontakt z publicznością i chodź nie zdołała zatrzymać deszczu sprawiła, że atmosfera była naprawdę gorąca ????

Na spotkaniu nie mogło zabraknąć RedLipstickMonster i KatOsu, czyli popularnych Youtuberek współpracujących z NeoNail. Wspólnie z Joasią Krupą cierpliwie pozowały do zdjęć z fanami i zwiedzały nowe „paznokciowe” miejsca na mapie Poznania.

„Showroom to nie tylko miejsce prezentacji naszych produktów, ale przede wszystkim jest on uosobieniem naszej marki, naszego DNA. Wszystko co nas otacza daje wyraz temu, co jako marka chcemy przekazać kobietom.

Każdy, kto zawita w naszym Showroomie będzie miał możliwość poznania tajników perfekcyjnego manicure, z wykorzystaniem naszych innowacyjnych i przełomowych produktów.  By to osiągnąć nasz Showroom udostępnia przestrzeń testów, w której każda z nas będzie miała możliwość wypróbowania naszych paznokciowych innowacji”- mówi Karolina Łysak, Junior PR Manager NeoNail.

Wróć